Akdeniz Üniversitesi

Duyurular

Sözel Bildiri Birincilik Ödülü

Fakültemiz öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Dr. Fatma ARIKAN’ın “Kemoterapi Alan Kolorektal Kanseri Hastalarda Masajın Periferik Nöropati ve Yaşam Kalitesi Üzerine Etkisi”

Yazının Devamı

Bahar Ligi Turnuvaları Hakkında Duyuru

Fakültemiz öğrencileri belirtilen tarih ve saatlerde bahar ligi müsabakalarına katılacaktır, okulumuzun öğretim elemanları ve öğrencilerini fakültemizi desteklemeye bekliyoruz..Spor komitesi üyeleri Öğr. Gör. Nilüfer Tok Yanık Öğr. Gör. Dr. İlkay Keser Arş. Gör. Cansu Çakır.

Kitap Bölümü Yazarlığı

Editörlüğünü Mary Jo Kreitzer ve Mary Koithan’ın yaptığı ve Ocak 2014 tarihinde Oxford University Press tarafından basılan “Integrative Nursing” Yazının Devamı

Tübitak Projesi

Doç.Dr. Hicran BEKTAŞ’ın Proje Yürütücüsü olarak görev aldığı "Sistemik Tedavi Uygulanan Kanserli Bireyler İçin Online Eğitim Programı Geliştirilmesi ve Programın Etkinliğinin Değerlendirilmesi" Yazının Devamı

Duyuru: “Riskli Yenidoğan Bebeklerde Hemşirelik Bakımı ve Güvenli Taburculuk” Projesi

Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, 2013 Teklif Çağrısı Dönemi, Leonardo da Vinci Hareketlilik Projeleri’ne “Riskli Bebeklerde Hemşirelik Bakımı ve Güvenli Taburculuk” isimli projeyle kabul edilmiştir. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

GÜNCEL HABERLER VE DUYURULAR

Sayfa Özeti: Hemşirelik Fakültesi

Anahtar Kelimeler:

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.