Hemşirelik Fakültesi


Hemşirelik Fakültesi Tiyatro Topluluğu

Hemşirelik Fakültesi Tiyatro Topluluğunun, Akdeniz Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Toplumsal Cinsiyet Araştırma ve Uygulama Merkezi (KATCAM ) ve Vizyoner Hemşireler Mesleki ve Sosyal Girişimcilik Platformu işbirliğiyle Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele günü için özel gösterimidir. Gösterim 22 Kasım 2019 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Topluluğumuz Fakültemizde bir kitaplık oluşturmak için proje başlattı.

Hemşirelik Fakültesi Tiyatro Topluluğu tarafından 9 Ekim 2019 tarihinde  “Psikiyatride Bir Gün” adlı oyun sahnelenecektir.

Hemşirelik Fakültesi Tiyatro Topluluğu video paylaşımı için tıklayınız.

Hemşirelik Fakültesi Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen ve yoğun ilgi gören, kadına yönelik şiddet konusunun sahnelendiği “ODUN” adlı tiyatro oyunu ile ilgili söyleşi bugün saat 12.15’de TRT RADYO’da gerçekleştirdi.Fakültemiz tiyatro topluluğunu tebrik ederiz.

Hemşirelik Fakültesi Tiyatro Topluluğu öğrencileri 2019 Hemşirelik Haftası Sempozyumu’nda  “Odun” isimli oyunu sergilediler.

Fakültemiz Tiyatro Topluluğu 6 Nisan 2019’da “Prenses Arkadaş Arıyor” adlı oyunu sahnelemiştir.

2018 Yılı Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında Fakültemiz Tiyatro Topluluğu öğrencileri tarafından “Psikiyatride Bir Gün” adlı oyun sergilenmiştir.


Son Güncelleme : 11 Kasım Pazartesi 2019
270